środa, 9 stycznia 2013

A, B... C...

Od ostatniego postu minął tydzień - sama nie wiem czy "zaledwie tydzień", czy "aż tydzień".
Co prawda do maszyny do szycia zasiadałam rzadko i niestety nic nie udało mi się ukończyć, ale i tak tydzień minął mi bardzo pracowicie:

Blog zaczęłam pisać prawie miesiąc temu, ale 'światu' pokazałam go całkiem niedawno - z drżeniem serca oczekując na pierwsze Wasze komentarze i opinie.
Odzew przeszedł moje najśmielsze oczekiwania - bo tak wielu miłych słów się nie spodziewałam. Chociaż komenarze krytyczne też są mile widziane - pod warunkiem, że jest to krytyka budująca dzięki której blog będzie coraz lepszy.

Mogłabym pod każdym komentarzem podziękować z osobna, ale wolę tutaj:
DZIĘKUJĘ BARDZO wszystkim moim kochanym komentatorkom :) 

No i musiałam jakoś zareagować na liczne Wasze zapytania odnośnie facebooka, 'lubienia', polecania znajomym i innym dziwnym dla mnie hasłom. Tak więc ostatni tydzień poświęciłam na "zgłebianie tematu", utworzenie profilu na fb oraz uruchomienie strony www. A że niestety należę do typu osób "zosia-samosia" więc chwilę to trwało, a i efekt nie jest powalający. Ale obiecuję, że z czasem będzie coraz lepiej, ładniej, profesjonalniej...

Bo jak się powiedziało "A" to trzeba powiedzieć "B".

JoC

PS. Cały czas myślę nad jakimś fajnym logiem. Nazwę juz mam. A na razie dla potrzeb strony i fb wykonałam taki oto hafcik z moim ulubionym turkusem:


5 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. dziękuję, ale logo musi być dużo prostsze - może kiedyś będę miała własną metkę :)

   Usuń
 2. Mnie się to logo bardzo podoba :) z

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję, to mój ulubiony wzór na ściereczki :)

   Usuń
 3. Fantastyczne logo,bardzo mi się podoba kolorystyka i sam motyw jest uroczy.

  OdpowiedzUsuń